Z radością chcemy poinformować, że zostaliśmy oficjalnym członkiem Krajowej Unii Producentów Soków.

Dzięki współpracy z KUPS oraz Instytutem Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego możemy uczestniczyć w rozwoju polskiej branży owocowo-warzywnej. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania producentom żywności i wspólnie promujemy technologię HPP, która jest przyszłością w przemyśle spożywczym.

Za współpracę chcemy szczególnie podziękować dr hab. inż. Krystianowi Marszałkowi prof. IBPRS, specjaliście oraz pionierowi badań z zakresu zastosowania procesu paskalizacji w utrwalaniu żywności w Polsce.

Zgodnie ze statutem stowarzyszenia Krajowej Unii Producentów Soków, naszym celem jest przede wszystkim przyczynianie się do sprawnego rozwoju branży produkcji soków w Polsce.

Działania, które podejmujemy mają na celu propagowanie wśród producentów soków nowoczesnej technologii utrwalania żywności HPP. Kompleksowe usługi paskalizacji, które oferujemy w naszym Centrum Usług HPP Michałowice, otwierają nowe możliwości dla małych oraz średnich firm, zajmujących się produkcją soków i napojów. Nasi klienci korzystają z technologii HPP na zasadzie usługi, dzięki czemu nie są zobligowani do posiadania własnego parku maszynowego do wysokociśnieniowego utrwalania żywności.

Kompleksowe usługi paskalizacji HPP Services Poland obejmują również pomoc w organizacji logistyki oraz transportu produktów do Centrum Usług HPP, a także usługi przechowywania chłodniczego.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o usługach HPP: