Aby oferować najwyższej jakości usługi należy szczegółowo i przenikliwie poznać obszar swojej działalności. Z uwagi na specyfikę oraz niezwykłą precyzyjność urządzeń, Technologia HPP jest specjalistyczną i wyjątkowo wymagającą branżą.

HPP Services Poland – polska filia grupy HPP Global.

Grupa zajmuje się prowadzeniem usług paskalizacji w Ameryce Północnej, gdzie posiada najnowocześniejszy sprzęt wiodących producentów maszyn do wysokociśnieniowej obróbki żywności. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej, skutecznie komercjalizuje proces utrwalania żywości HPP i oferuje korzystanie z tej technologii w formie usługi.

Centrum Usług HPP Polska

Dzięki wsparciu HPP Services Canada oraz HPP West Coast, w naszym centrum usług HPP Servies Poland, oferujemy najwyższej jakości kompleksowe usługi paskalizacji. Nasza działalność jest wspierana przez wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę naszych partnerów zza oceanu. Posiadamy wykwalifikowanych technologów żywności oraz specjalistów z zakresu wysokociśnieniowego utrwalania żywności w Polsce oraz Kanadzie. Wsparcie techniczne uzyskujemy również dzięki kooperacji z EXDIN Solutions, fimie specjalizującej się w produkcji zautomatyzowanych systemów HPP.

Korzystanie z HPP bez posiadania własnej maszyny

Model usługowej paskalizacji oferowany w Polsce przez HPP Services Poland jest dogodnym rozwiązaniem dla producentów żywności oraz napojów, który nie posiadają własnej instalacji HPP. Koszty zakupu oraz serwisowania sprzętu HPP są niezwykle wysokie, dlatego posiadając swój park maszynowy, prowadzimy utrwalanie dla naszych klientów, którzy sami nie zamierzają inwestować w sprzęt do paskalizacji.

Usługi HPP, które oferujemy umożliwiają również sprawdzenie efektywności urządzeń oraz samego rynku przed zakupem własnego sprzętu do wysokociśnieniowej obróbki żywności.

Zalety paskalizacji

Technologia HPP jest metodą uniwersalną, którą można zastosować do większości produktów w branży spożywczej.

Produkty poddawane paskalizacji nie są narażone na działanie wysokiej temperatury podczas procesu HPP. Wysokiej ciśnienie zastępuje konserwanty oraz pasteryzację, a brak ogrzewania pozwala na zachowanie świeżości, wartości odżywczych oraz naturalnego smaku i barwy produktów.

Żywność HPP charakteryzuje się :

  • Naturalną świeżością
  • Wyjątkowymi walorami sensorycznymi
  • Wysoką zawartością witamin i składników odżywczych
  • Czystą etykietą
  • Długi termin przydatności

Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji na temat HPP:

Zapraszamy na nasz LinkedIn:

https://www.linkedin.com/company/hpp-services-poland

zdj.: https://www.hppservicescanada.com/high-pressure-processing-technology.htm