Ostatnie lata pokazały, że polski foodtech stał się polem do rywalizacji wśród producentów żywności, szukających unikalnych produktów spożywczych oraz efektywnych metod eliminacji zagrożeń mikrobiologicznych.

Jedną z nowoczesnych metod utrwalania, jaka staje się aktualnie niezwykle popularna w Polsce jest proces HPP, czyli wysokociśnieniowe utrwalanie żywności, nazywany inaczej paskalizacją. Jeśli ktoś szuka innowacyjnego pomysłu na nowy, unikalny i niedostępny jeszcze produkt lub chce rozwijać swój obecny asortyment, dobrym rozwiązaniem byłoby stać się częścią tego trendu.

Do tej pory w naszym kraju niewiele firm zdecydowało się na zakup własnego urządzenia HPP. Spowodowane jest to m.in. rażąco wysoko ceną maszyn oraz ich niezwykle wymagającym i kosztowym serwisowaniem.

Rozwiązaniem dla klientów, którzy nie chcą brać na barki ciężaru zakupu i utrzymania własnej aparatury HPP, ale chcą korzystać z zalet tej technologii są usługi paskalizacji.

W HPP Services Poland prowadzimy usługowy zakład utrwalania żywności metodą HPP. Dzięki tej formie działalności każdy może korzystać z procesu paskalizacji, nie martwiąc się o zakup oraz stan urządzeń HPP. Powstają innowacyjne produkty Premium o wysokiej jakości, a technologia HPP i usługi paskalizacji cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Polsce.

Stworzenie innowacyjnego Centrum Usług HPP Warszawa-Michałowice stało się możliwe, dzięki naszej relacji partnerskiej z producentami urządzeń HPP – Avure HPP oraz EXDIN Solutions.

Sprawdź, jak paskalizacja i usługi HPP podbijają polski przemysł spożywczy:

TUTAJ ZAREZERWUJESZ PRÓBĘ TESTOWĄ HPP TWOICH PRODUKTÓW:

Sprawdź nasz profil LinkedIn