Patricia Truter, dyrektor generalna HPP West Coast z siedzibą w Vancouver, oraz nasz partner biznesowy w obszarze wysokociśnieniowej obróbki żywności, w pierwszej z okazjonalnych serii wywiadów ze światowymi ekspertami ds. paskalizacji, wyjaśnia, w jaki sposób rozpoczęła swoją działalność w branży HPP.

Sprawdź:

Patricia opowiada, jak stworzyła Centrum Usług HPP na zachodnim wybrzeżu Kanady, a także o swoich doświadczeniach związanych z oferowaniem usług paskalizacji w przemyśle spożywczym.

Wysokie koszty inwestycji oraz kłopotliwe czynności serwisowe urządzeń HPP stają się barierą nie do przekroczenia, dla mniejszych i średnich producentów żywności. Usługowy model współpracy jest rozwiązaniem niezwykle korzystnym dla klientów, którzy nie planują zakupu własnego sprzętu do paskalizacji, ale chcą korzystać z jego zalet na mniejszą skalę.

Polska branża spożywcza ma możliwość korzystania z technologii HPP, dzięki HPP Services Poland. Nasze usługi obejmują organizację transportu, proces pasteryzacji wysokociśnieniowej oraz przechowywanie produktów w warunkach chłodniczych. Klienci korzystają z naszych urządzeń HPP, płacąc jedynie za sam proces utrwalania.

Dzięki współpracy z HPP West Coast oraz HPP Services Canada oferujemy kompleksowe usługi paskalizacji i wspieramy naszych klientów wieloletnim doświadczeniem w branży High Pressure Processing.